OZ "Podaj mi ruku"

Činnosť občianskeho združenia

Vážení rodičia a priatelia školy,

Obraciame sa na Vás s prosbou o poukázanie 2% dane z príjmov fyzických alebo právnických osôb Odbornému učilišťu internátnemu vo Valaskej. Finančné príspevky získané touto formou každoročne využívame na modernizáciu vzdelávacieho procesu a zlepšenie materiálneho vybavenia učební a ostatných priestorov školy. Z prostriedkov pravidelne podporujeme aj rôzne súťaže, umelecké a športové aktivity detí, organizáciu spoločenských a kultúrnych podujatí a záujmovú činnosť detí.

Financie môžete poukázať prostredníctvom OZ ,,Podaj mi ruku", ktoré od roku 2004 finančne aj materiálne pomáha skvalitňovať výchovno-vzdelávací proces.

Potrebné údaje na vyplnenie tlačiva:

Právna norma: Občianske združenie

Obchodné meno: "Podaj mi ruku"

Ulica: Švermova 1

PSČ: 976 46 Valaská

Tlačivo si môžete stiahnuť  na odkaze nižšie

OZ_Podaj_mi_ruku_2__dane_2023.pdf

Za všetky dary, ktoré sú vyjadrením Vašej priazne a podpory, Vám zo srdca a úprimne ĎAKUJEME!

Správna rada OZ

Ak Vás zaujíma ako budú použité zdroje z OZ "Podaj mi ruku " môžete si pozrieť plán činnosti na rok 2023/2024.

• ODBORNÉ UČILIŠTE INTERNÁTNE
    Švermova 1 , 976 46 Valaská