• Oznamy

• Združenie rodičov školy /ZRŠ/ je poradným orgánom, ktorý vyjadruje záujmy rodičov školy, pomáha riešiť problémy školy a schvaľuje spolu s Občianskym združením „ Podaj mi ruku „ využitie finančných prostriedkov získaných z dobrovoľných príspevkov rodičov žiakov našej školy, zo sponzorských darov a z príjmov 2% z dane.

Zo získaných finančných prostriedkov prispieva na vzdelávacie činnosti pre žiakov OUI, na podporu pohybovo hrových aktivít, športových potrieb, na kultúrne a športové aktivity, na nákup zmysluplných a účelových výchovno–vzdelávacích potrieb, na kúpu inovatívnych učebných pomôcok, na zveľaďovanie interiéru a exteriéru OUI.

Rodičovská rada ZRŠ v zložení  Vojtech Benko

Ivana Leitnerová

Michaela Štefančíková

Janka Kubišová

Kristína Baranová

zasadá raz ročne,  kde schvaľuje požiadavky jednotlivých metodických združení na našej škole a schvaľuje aj plánované celoškolské aktivity. Týchto zasadnutí  sa môže zúčastniť každý rodič, ktorý prejaví záujem.

Na základe schválenia Rady rodičovského združenia a Združenia rodičov školy z 13. 10. 2023 v školskom roku 2023 – 2024 je príspevok na žiaka 8 €, za každé ďalšie dieťa 4 €.

V školskom roku 2023 – 2024 bolo na dobrovoľnom  rodičovskom príspevku vyzbierané 544€.

Za všetky deti z OUI Valaská Vám ďakujeme.

Rada RZ OUI Valaská

Plán činnosti ZRŠ  na školský rok 2023 – 2024

Plánované celoškolské aktivity:

- Posedenie a kultúrny program pre starých rodičov

- Chutné vitamíny

- Mikuláš v škole

- Vianoce v škole, pečenie a zdobenie medovníkov

- Živý betlehem v obci

- Fašiangový karneval

- Deň detskej radosti

- Bábovková výzva

- Deň otvorených dverí